Domů > IT > DNS se stává distributorem společnosti Huawei

DNS se stává distributorem společnosti Huawei

KOMERČNÍ SDĚLENÍ – Společnosti DNS a Huawei, druhý největší světový dodavatel telekomunikačních technologií, uzavřely v červnu 2012 distribuční smlouvu pro oblast podnikových řešení v rámci České republiky a Slovenska. Lokální partnerství s firmou DNS představuje pro společnost Huawei významný strategický krok směrem k naplnění jejích růstových plánů nejen v ICT sektoru u podnikových a státních zákazníků.

Společnost DNS, přední Value Added Distributor (VAD) na českém trhu, bude fungovat jako nový prodejní kanál pro produkty a řešení Huawei v oblasti podnikových řešení. Za tímto účelem vzniklo na půdě DNS kompetenční centrum tvořené týmem odborníků. V souladu se zaměřením společnosti se soustředí především na projektově orientovaný business. Spolupráce DNS a Huawei je tak dobrou zprávou především pro partnery společnosti DNS a resellery působící na českém trhu v oblasti komunikací.

„Jsem přesvědčen, že šíře produktového portfolia, prokázaná technologická vyzrálost produktů a lokální podpora společnosti Huawei v kombinaci se znalostí českého trhu, technickými a marketingovými kompetencemi společnosti DNS, představuje pro partnery velmi atraktivní příležitost k nadstandardně profitabilnímu růstu v oblasti komunikací,“ řekl Petr Poláček (foto), ředitel společnosti DNS.

„Díky dosavadnímu úspěšnému působení společnosti DNS na českém distribučním trhu věříme, že vzájemnou spoluprací brzy společně dosáhneme výrazných prodejních výsledků a to především v v oblasti projektů, kde sázíme na dobře známou přidanou hodnotu našeho nového partnera,“ řekl Tomáš Brouček (foto), Country Manager divize podnikových a státních zákazníků v české pobočce Huawei.