Domů > Software > Symantec: Představení bezpečnostních programů Norton pro chytré telefony a tablety

Symantec: Představení bezpečnostních programů Norton pro chytré telefony a tablety

TK_SymantecTým Norton společnosti Symantec dnes v inspirativním prostředí restaurace JazzDock představil nejnovější bezpečnostní programy pro chytré telefony a tablety a trendy v oblasti počítačové bezpečnosti.

Jakub_JiricekV úvodní přednášce Jakub Jiříček (foto), bezpečnostní expert společnosti Symantec, hovořil o trendech a technikách počítačových zločinců, kteří se podle nejnovějších průzkumů stále více zaměřují na mobilní zařízení. Jakub Jiříček zároveň v prezentaci zmíníl i konkrétní rizika spojená s mobilními zařízeními ve firemním prostředí a způsoby ochrany.

Patrick_MullerProdukty pro koncové uživatele, Norton Mobile Security a Norton Tablet Security, představil Patrick Müller (foto).

Ladislav_FenclNové programy chrání nejenom proti virům a škodlivým kódům, ale umožňují telefony na dálku uzamknout, vymazat nebo například lokalizovat.

Protože hrozbou nejsou jen kyberzločinci, ale telefony je nutné chránit i proti tradičním zločincům – například zlodějům.

Tiskové konference se zúčastnil i Ladislav Fencl (foto), produktový odborník společnosti Samsung, který mimo jiné představil Samsung Tab 8.9 a Samsung Galaxy SII, s produkty Norton naživo.

Foto – Copyright ©2011 Zdeněk Vitek (pro fotografie v původní kvalitě kontaktujte autora / for images with original size, contact to author)

TOP_Threats

Produkty pro koncové uživatele, Norton Mobile Security a Norton Tablet Security, představí Patrick Müller. Nové programy chrání nejenom proti virům a škodlivým kódům, ale umožňují telefony na dálku uzamknout, vymazat nebo například lokalizovat. Protože hrozbou nejsou jen kyberzločinci, ale telefony je nutné chránit i proti tradičním zločincům – například zlodějům.