Domů > Software > Premiéra společnosti DATASYS na veletrhu IDET 2011

Premiéra společnosti DATASYS na veletrhu IDET 2011

DS_IDET_Iva_HerlesovaPraha, 27. května – Společnost DATASYS se představila na mezinárodním veletrhu IDET 2011, který je jednou z největších přehlídek obranných a bezpečnostních technologií v regionu střední a východní Evropy. Vyvrcholením mezinárodního veletrhu IDET bylo vyhlášení prestižních ocenění udělených mezinárodní novinářskou porotou, z nichž si společnost DATASYS odnesla cenu za nemocniční systém MEDEOR  HIS.

„Naši premiéru na veletrhu IDET 2011 jsme využili k představení několika řešení a produktů, pro které je společné jejich využití v oblastech obrany, bezpečnosti a integrovaného záchranného systému,“ říká Iva Herlesová, ředitelka společnosti DATASYS. „Máme velikou radost, že nemocniční systém MEDEOR HIS zaujal odbornou porotu a získal prestižní ocenění.“

Společnost DATASYS pro svoji premiéru využila nabídku hlavního mediálního partnera veletrhu společnost MS Line a v rámci její expozice představila návštěvníkům veletrhu i odborné veřejnosti nově vyvinutý nemocniční informační systém MEDEOR HIS, taktický senzor ForestGuard pro systémy monitorování a detekce, zabezpečený USB flash disk s 256-bitovým hardwarovým šifrováním IronKey a technologickou platformou UMS WorkMate pro robustní a zabezpečenou mobilní komunikaci.

Cenu z rukou náčelníka Generálního štábu Armády České republiky armádního generála Vlastimila Picka převzala ředitelka a jednatelka společnosti DATASYS Iva Herlesová. Slavnostního aktu se zúčastnil i senátor Tomáš Kladívko, členVýboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost a náměstek ministra obrany Michael Hrbata.

Letošní jedenáctý ročník veletrhu IDET byl pořádán souběžně s mezinárodním veletrhem požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS / ISET 2011 se společným podtitulem Veletrhy integrovaného záchranného systému. K účasti se přihlásilo 369 firem z 26 zemí světa a pavilony veletrhu prošlo více než 27 000 návštěvníků.