Domů > Software > Aquasoft rozšiřuje obchodní tým

Aquasoft rozšiřuje obchodní tým

Praha, 6. 8. 2012 – Společnost Aquasoft, přední domácí dodavatel softwarových aplikací, rozšiřuje svůj obchodní tým o Michaela Hankeho (foto). Tento krok souvisí s dlouhodobou strategií firmy – posílením obchodních aktivit v komerční sféře.

Michael Hanke se zaměří především na uvedení nového produktu na trh, kterým je manažerský informační systém pro střední a malé firmy vyvinutý na platformě BellaDati. Jedná se o cenově dostupný nástroj, který lze velice rychle nasadit a díky kterému mohou manažeři včas provádět kvalifikovaná rozhodnutí. Systém umožňuje analýzu dat a jejich vizualizaci ve formě uživatelsky přívětivých grafů a tabulek s možností detailního pohledu a sledování vývoje trendů.

Do kompetencí Michaela Hankeho bude spadat rovněž nabídka unikátního řešení pro projektově řízené firmy s názvem Arowana Projecta. Jedná se o kompletní podnikový informační systém s manažerskou nadstavbou na všech úrovních řízení, který společnost Aquasoft sama využívá pro podporu klíčových firemních procesů.

Michael Hanke si do nové pozice přináší bohaté technické i konzultační zkušenosti ze společnosti Software AG (dříve IDS Scheer), kde 8 let působil na pozici produktového manažera pro softwarové nástroje řady ARIS. Kromě produktové a presales podpory softwarových nástrojů zde měl na starosti také školení a působil jako konzultant pro oblast měření reálné výkonnosti procesů (Process Intelligence). Na pozici produktového manažera působil již dříve v letech 1995 až 2004 ve společnosti LBMS. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Informační technologie. Ve volném čase se rád věnuje sportu, mezi jeho nejoblíbenější aktivity patří vytrvalostní běh, plavání a squash.

O Aquasoftu
Aquasoft patří mezi přední domácí firmy v České republice zaměřené na dodávky softwarových aplikací. Na trhu působí od roku 1996. Za dobu své existence úspěšně realizoval celou řadu vývojových a integračních projektů zahrnujících geograficky, procesně i věcně velmi rozsáhlé systémy. Tým více než 100 kvalifikovaných profesionálů zaručuje nejen prémiovou kvalitu poskytovaných služeb, ale také ryze osobní přístup ke každému klientovi.