Domů > Ostatní > ARTIN a INVEA-TECH se staly členy ICT Unie

ARTIN a INVEA-TECH se staly členy ICT Unie

KOMERČNÍ SDĚLENÍ – Členskou základnu ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, rozšířily společnosti ARTIN a INVEA-TECH. ICT Unie tak má nyní již 81 řádných členů. 

ARTIN je česká softwarová společnost poskytující profesionální služby v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace a konzultačních služeb. Jejími zákazníky jsou mj. telekomunikační firmy, bankovní a pojišťovací společnosti, průmyslové podniky nebo výrobci zabezpečovací techniky. (Více na www.artin.cz)

INVEA-TECH je český výrobce pokročilých síťových řešení. Společnost vyvíjí a nabízí zákazníkům kompletní sadu produktů a služeb zaměřených na bezpečnost sítí, jejich monitorování, analýzu provozu či hardwarovou akceleraci. (Vice na www.invea.cz)

 „V poslední době je vidět, že řada firem má zájem o práci a asociační život v ICT Unii. To dokazuje, že firmy se chtějí podílet na ‚zušlechťování‘ ICT trhu v ČR. Konkrétně ARTIN a INVEA-TECH jsou inovativní společnosti a zaměřují se na řešení a služby s vysokou přidanou hodnotou. Domnívám se, že jde o správnou cestu pro celou Českou republiku, aby byla v mezinárodním měřítku opravdu konkurenceschopnou. I proto jsem rád, že se tyto dvě společnosti staly členy našeho sdružení,“ prohlásil prezident ICT Unie Svatoslav Novák (foto).

„Ovlivnit směřování ICT trhu v České republice není možné z pozice jedné lokální společnosti. Proto jsme zvolili členství v silném uskupení, které reprezentuje obor našeho podnikání,“ uvedl Jan Kaštura (foto), obchodní ředitel společnosti ARTIN.

 „Cílem naši společnosti je poskytovat zákazníkům inovativní řešení s maximálním užitným přínosem. Svým vstupem do ICT Unie chceme podpořit rozvoj českého IT a ukázat, že produkty z České republiky patří mezi absolutní světovou špičku,“ řekl Rostislav Vocilka (foto), CEO společnosti INVEA-TECH.