Domů > IT > TP-LINK oznamuje změny v distribučním kanálu

TP-LINK oznamuje změny v distribučním kanálu

KOMERČNÍ SDĚLENÍ – Česká republika, Praha – 2. 7. 2012 – Společnost TP-LINK, celosvětový dodavatel domácích a SOHO síťových produktů, oznámila úpravu stavu distribučních kontraktů pro Českou republiku s cílem zefektivnit strukturu prodejního kanálu. 

Od 1. 7. 2012 společnost TP-LINK mění strukturu distribučního kanálu v České republice. V rámci zvyšování dostupnosti produktů pro široké spektrum zákazníků TP-LINK jmenoval autorizovaným distributorem společnost AT Computers a zároveň rozvazuje spolupráci s firmou Abacus Electric.

„V rámci regionu východní Evropy se změnou distribučních kontraktů sjednotí a zefektivní struktura prodejního kanálu a současně se výrazně zlepší dostupnost produktů TP-LINK pro široké spektrum zákazníků v České republice,“ uvedl Martin Rak (foto), Distribution Channel Sales Manager společnosti TP-LINK pro ČR.

AT Computers získá do distribuce celé portfolio společnosti TP-LINK. Změna pro Českou republiku se nijak nedotkne distribučních smluv a nastavené spolupráce v jiných zemích.

Distribuční síť společnosti TP-LINK v České republice tak nyní zahrnuje následující pětici společností: ABC Data, AT Computers, Discomp, i4wifi a PENTA CZ. Na Slovensku se o distribuci stará AGEM COMPUTERS SK.