Domů > Ostatní > Tým M.C.TRITON se opět rozšiřuje

Tým M.C.TRITON se opět rozšiřuje

Praha, 26. června 2012 – Tým poradenské společnosti M.C.TRITON rozšířil Mirko Křivánek (foto), který nastupuje na pozici Business Unit Directora pro oblast poradenských služeb.

Mirko má za sebou dvě desítky let zkušenosti v poradenství u mezinárodních firem jako PA Consulting Group a Arthur D. Little a zkušenosti z trhů EU i rusky mluvících zemí. Jeho doménou je téma učící se organizace a harmonizace strategie, procesů, zdrojů a organizace firem. Je vyhledávaným koučem manažerů a facilitátorem manažerských workshopů. V největší české poradenské firmě M.C.TRITON má zodpovědnost za poradenské projekty a rozvoj lidí.

„Každá racionální personální obměna ve vedení společnosti má přispět k posílení manažerského týmu na jeho postupu k vizi firmy. Je tomu tak i s příchodem Mirko Křivánka do pozice šéfa konzultačního unitu v M.C.TRITON. Hlavní ambice, které pak Mirko dostal „do vínku“, jsou tři: Dál posilovat pozici společnosti jako lokálního leadera trhu. Připravit strategii systematického působení společnosti na trzích rusky mluvících zemí a akcelerovat personální posilování interních i externích realizačních kapacit společnosti,“ říká Luděk Pfeifer, partner M.C.TRITON

Mirko je ženatý, má 3 děti a volném čase se věnuje zahradě a fotografování.