Domů > Software > Workshop Exact: moderní řízení lidských zdrojů

Workshop Exact: moderní řízení lidských zdrojů

Společnost Exact Software uspořádala v Hotelu Barceló Praha workshop zaměřený na praktické ukázky řízení lidských zdrojů.

Řízení lidských zdrojů může být jednou z nejsložitějších a nejcitlivějších oblastí ve společnosti. Dotýká se každého zaměstnance.

A protože HR se dotýká každého oddělení, zařízení a funkce, potýká se se spoustou administrativní práce způsobené opakovaným vkládáním dat z papírových formulářů, e-mailů, tabulek a databází používaných v ostatních částech společnosti.

Exact Synergy HRM umožňuje malým a středním organizacím vybrat si podstatné z obvyklých praktik (best practices) bez nutnosti implementovat nepotřebné funkce.  Samoobslužný systém správy informací potom minimalizuje rutinní transakce HR, zlepšuje spokojenost zaměstnance a provozního managementu a podporuje rychlost a efektivitu.

Foto: Petr Marc, Exact Software

Foto nahoře: Zástupce společnosti TÜV SÜD Czech Ivo Michek představil systém správy odborností v T’UV SÜD, založený na Exact Synergy HRM a nastavení vyhodnocování bonusů pro výkonné zaměstnance napojené na reálná čísla ze zakázek a správu odborností uvnitř společnosti (přidělování, ověřování, výstupy).