Domů > Software > Jak lépe chránit a spravovat privilegované účty

Jak lépe chránit a spravovat privilegované účty

V atraktivním prostředí pražské Skydive arény se uskutečnil seminář společností KOMIX s.r.o. a Cyber-Ark® Software na téma „Jak lépe chránit a spravovat privilegované účty“.

Privilegované účty (PIM) jsou účty uživatelů, kteří v rámci organizace disponují největšími pravomocemi, neboť mají oprávnění spravovat nejcitlivější obchodní data a systémy v podniku. A právě tyto účty bývají obvykle cílem útoku, neboť umožňují přístup k celému systému.


Zástupci společnosti Cyber-Ark® Software Gidon Pely, VP South / East Europe & Middle East (vlevo) a Aaron Martinéz, Sales Engineer SEE & Turkey (vpravo) nastínili hlavní problémy v oblasti řízení a správy privilegovaných účtů a představili možnosti nástroje pro správu privilegovaných identit (PIM) společnosti Cyber-Ark® Software.

Cyber-Ark® Software se specializuje především na ochranu a správu privilegovaných uživatelů, aplikací a vysoce citlivých informací s cílem zlepšit dodržování bezpečnostních pravidel a politik, zvýšit produktivitu IT a chránit organizace před vnitřními a vnějšími hrozbami. Spolupracuje přitom s více než 850 zákazníky na celém světě a „zabezpečuje“ 8 z 10 největších bank na světě.

Společnost KOMIX s.r.o. je pro Českou republiku v pozici partnera společnosti Cyber-Ark® Software, což jí dává možnost produkty u svých zákazníků nasazovat s kompletní podporou.

Foto (zleva): Jan Dienstbier – Regional Sales Manager Czech & Slovak Republic, Cyber-Ark® Software; Lukáš Vašut – Senior Sales manager, KOMIX s.r.o.

Ve druhé části nabitého přednáškového programu byl představen i bezpečný přenos citlivých dat prostřednictvím nástroje Governed File Transfer (GFT ) 6.0.

A na závěr slíbený adrenalin


v té slavné větrné komoře, která je prý světovým unikátem.