Domů > IT > VMware Forum 2012 přilákalo 500 účastníků

VMware Forum 2012 přilákalo 500 účastníků

VMware Forum 2012 se včera uskutečnilo v kongresovém centru pražského Clarion Congress Hotelu. Rekordní počet účastníků z řad vlastníků aplikací, správců infrastruktur, provozů a osobních počítačů tak získal mnoho praktických rad, jak vypracovat efektivní cloudovou strategii.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o špičkové setkání odborníků na IT technologie, nikoho nepřekvapily čtečky čárových kódů již při vstupní registraci a následně po celý den, kdy všudypřítomné hostesky monitorovaly pohyb každého návštěvníka.

To, že je cloud computing zajímavým konceptem provozování IT, demonstroval již v úvodní přednášce Michal Stachník (foto), Country Manager VMware v ČR.

V další části programu vystoupili:

Elie Kanaan, Vice President, EMEA Marketing, VMware; Marek Bražina, Senior System Engineer, VMware; Radim Šofer, Partner Business Manager, VMware,

Jiří Lepka, ISS Product Manager, HP; Pavel Barták, Indirect Sales Manager, EMC; Vojtěch Morávek, System Engineer, VMware,

Ing. Pavel Valina, pověřený ředitel odboru IT, Nejvyšší kontrolní úřad a doc. Mgr. Tomáš Kozel, Ph.D., Proděkan FIM pro studijní záležitosti, Univerzita Hradec Králové – Fakulta informatiky a managementu.

Losování anketních lístků o dva iPady

potom informacemi nabitý den zakončilo.