Domů > IT > ANECT a Microsoft pořádají roadshow o flexibilním IT

ANECT a Microsoft pořádají roadshow o flexibilním IT

Společnosti ANECT a Microsoft připravily pro své zákazníky a další zájemce o moderní softwarové technologie pro komunikaci a týmovou spolupráci Roadshow nazvané „Flexibilní IT pomůže vaší firmě obstát ve výjimečné době“. První seminář v rámci Roadshow na téma „Efektivní firemní porada a práce na dálku“ se uskuteční 23. května 2012 v budově společnosti Microsoft v Praze.

Seminář je zaměřen na zefektivnění interní komunikace v rámci firem a dalších organizací. V jeho průběhu budou porovnány klasické způsoby vedení porad a jednání s řešením Microsoft Lync, komunikačním nástrojem určeným pro sjednocenou komunikaci.

„Nástroj Microsoft Lync významně zvyšuje dostupnost expertů uvnitř organizací a zkvalitňuje poskytování služeb technické podpory interním uživatelům. V rámci semináře ukážeme, jakým způsobem lze Microsoft Lync využít pro zefektivňování komunikace na dálku, mezi všemi zaměstnanci společnosti. Předvedeme Lync v případové studii a srovnáme jej s obdobnými komunikačními nástroji,“ uvedl Jan Zinek (foto), obchodní ředitel společnosti ANECT.

Na seminář se lze registrovat prostřednictvím e-mailové adresy marketing@anect.com.

Pro registrované návštěvníky je účast na semináři zdarma.

Místo: budova Microsoft, Vyskočilova 1461/2a, BB centrum, Praha 4, místnost Leo, 7. patro.

Program:
8.30–9.00 Registrace
9.00–10.00 Podniková porada – efektivita, inovace, vyšší užitek
10.00–10.15 Přestávka
10.15–11.00 Microsoft Lync naživo
11.00–11.15 Přestávka
11.15–11.45 Microsoft Lync – ve vaší společnosti
12.00–13.00 Diskuse, závěr a oběd