Domů > Software > Tomáš Martínek se stal novým obchodním ředitelem společnosti SAP ČR

Tomáš Martínek se stal novým obchodním ředitelem společnosti SAP ČR

Praha 14. května 2012 - Na pozici obchodního ředitele společnosti SAP ČR nastoupil 1. května Tomáš Martínek (foto). V SAP vede obchodní tým a je zodpovědný zejména za jeho řízení v oblastech Enterprise a SMB. Jeho cílem je navázat na dosavadní úspěchy společnosti SAP ČR a posílit její pozici v nových perspektivních oblastech.

Do SAP ČR přichází Tomáš Martínek ze společnosti NetApp, kde působil jako Country Manager a Enterprise Sector Manager pro Českou republiku a Slovensko. V minulosti také spoluzakládal lokální pobočku společnosti EMC, kde zastával funkci Country and District Sales Manager a i pod jeho vedením se stala jednou z nejúspěšnějších společností na českém trhu zabývajících se skladováním a správou dat.

Tomáš Martínek (47) vystudoval České vysoké učení technické v Praze, fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou. Hovoří anglicky a rusky. Mezi jeho zájmy patří četba, běh, volejbal a snowboarding.

 1. jchocz
  05.06.2012 na 11:56 | #1

  Nevím, kde dát tento dotaz… Řešíme problém výpovědi smlouvy o údržbě SAP i licenční smlouvy. Naše společnost 8 let využívá SAP, který byl dimenzován pro 50 uživatelů, nicméně počet užívaných licencí se před několika lety zmenšil na 20 a firma platí stejné poplatky (prý se to nedá snížit). Vedení rozhodlo o uplatnění výpovědi smlouvy o podpoře a licenční smlouvy a přechodu na jiný ERP, nebo zvážit možnost re-implementace SAP na menší počet licencí, nebo prověřit přechod na SAP Business One. Každá taková možnost bude nejspíše spojena s výpovědí smluv. Nicméně nechceme udělat při výpovědi chybu. Řešil některý podnik/ firma takový problém ?

 2. 28.06.2012 na 08:13 | #2

  Dobrý den, ano před nějakou dobou skupina VIACHEM (Spolchemie, Setuza, Lukano, Oleofin …) odcházeli z řešení SAP k řešení Microsoft Dynamics AX. Pro více informací mne prosím kontaktujete.

  Mimochodem: Pokud jde o společnost GEOSAN Group, zde bude tento návrh v rámci nabídky WEBCOM, kterou pro tuto společnost připravujeme.

  Děkuji Pavel Vaněk