Domů > Software > SAS Institute oznamuje rozšíření týmu své lokální pobočky

SAS Institute oznamuje rozšíření týmu své lokální pobočky

8. února 2012 – Společnost SAS Institute ČR nově posílil Michal Košťál, který přichází na pozici Senior Account Manager v rámci Sales & Business Advisory, a Martina Schneiderová, která bude zastávat funkci HR Manager.

Na pozici Senior Account Manager nastoupil Michal Košťál, který má v rámci divize Sales & Business Advisory na starost prodej pokročilých analytických řešení do sektorů telekomunikací a energetiky.

Do společnosti SAS Institute ČR přestoupil po čtyřech letech působení ve společnosti Oracle, kde se zabýval prodejem podnikových aplikací Oracle klíčovým zákazníkům v ČR a v rámci regionální Oracle Primavera Global Business Unit také prodejem systému pro řízení projektového portfolia.

Košťál vystudoval elektrotechnickou fakultu Vysokého učení technického v Brně, je ženatý a mezi jeho největší zájmy patří sport a rodina.

Na pozici HR Manager pro Českou republiku nastoupila Martina Schneiderová.

Ta dříve působila ve společnosti PWC, kde od roku 2005 pracovala na pozicích HR Manager a HR Leader pro kancelář v Lotyšsku. Jejími hlavními prioritami v oblasti HR bude zviditelnění firemní kultury SAS Institutu na českém pracovním trhu, zaměření na řízení výkonnosti a rozvoje zaměstnanců a práce s talenty na vysokých školách.

Ve volném čase Schneiderová ráda cestuje, navštívila Kanadu, USA, Austrálii, JAR a pobaltské státy. Energii pak doplňuje posezením nad dobrým vínem v kruhu své rodiny a přátel.