Domů > Ostatní > Eaton Elektrotechnika spolupracuje nově s PR agenturou Just Communication

Eaton Elektrotechnika spolupracuje nově s PR agenturou Just Communication

Lucie Kuhnova_eprofilPraha, 25. května 2011 – Eaton Elektrotechnika s.r.o., významný výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, spolupracuje nyní s PR agenturou Just Communication. Z výběrového řízení vyšla vítězně na začátku letošního roku. Eaton Elektrotechnika (dříve Moeller Elektrotechnika s.r.o.) chce především posílit produktovou komunikaci v oboru elektrotechniky, ale také povědomí o společnosti a jejích produktů u laické veřejnosti.

Eaton Corporation akvizovala tradiční českou společnost Moeller Elektrotechnika již v roce 2008, ovšem až na konci roku 2009 došlo k jejímu přejmenování na Eaton Elektrotechnika. Komunikace změny názvu pro odborníky probíhala již v loňském roce, nyní však chce Eaton změnu názvu zapsat pomocí public relations do povědomí i koncových uživatelů a laické veřejnosti.

V druhé polovině letošního roku dojde také k výměně firemních log na vyráběných přístrojích značky Moeller. Ty budou na trhu na přelomu roku 2012.

„Akvizicí došlo k rozšíření produktového sortimentu firmy Moeller o produkty značky Eaton. Od počátku si uvědomujeme, že značka Moeller byla v České republice velmi dobře známa. Změny, k nimž patří i výměna loga na našich produktech, proto provádíme i komunikujeme postupně,“ řekla k tomu Lucie Kuhnová (foto), Vedoucí oddělení marketingu a propagace v Eaton Elektrotechnika s.r.o. „Z toho důvodu jsme potřebovali partnera na poli public relations, jenž má v oboru elektrotechniky a IT/CT zkušenosti,“ dodala Lucie Kuhnová.

 Změnu loga na produktech společnosti naznačila Eaton Elektrotechnika již na dubnovém veletrhu Electron 2011. Součástí stánku byla i expozice elektrotechnického zařízení s ukázkami jejich historického vývoje, a to až po současnost.

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.EatonElektrotechnika.cz

O společnosti Eaton Corporation

Eaton Corporation, zabývající se správou kvalitního napájení letos slaví 100 let své existence. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2010 částky 13,7 miliard USD. Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických komponent, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; palivových, hydraulických a pneumatických systémů v leteckém průmyslu pro civilní a vojenské využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má přibližně 70.000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Pro více informací o skupině Eaton navštivte http://www.eaton.com nebo http://www.eaton.cz. 

O agentuře Just Communication

Just Communication je nezávislou českou PR & komunikační agenturou, která působí v České republice, na Slovensku a prostřednictvím globální sítě i na trhu zbytku střední Evropy. Zaměřuje se na komunikační disciplíny, jako je strategické a čisté public relations. Pro své klienty zpracovává rovněž marketingové plány s vybranými nástroji pro efektivní dopad na cílový segment trhu.

Just Communication působí prostřednictvím svého týmu zkušených P.R. manažerů, mediálních poradců, specialistů na grafiku, webdesign a aplikace na českém trhu více než 11 let, ačkoliv založením patří mezi mladší české agentury. V roce 2011 vstoupila do profesního sdružení Komora Public Relations.

Klientské portfolio Just Communication se tvoří většině ze středních a větších společností, které pochází z oborů bydlení & reality, dále pak lifestyle (FMCG, fashion, kosmetika ad.), IT/ICT a telekomunikace, automotive, finančnictví a farmaceutika.