Domů > Ostatní > Významné certifikáty pro Shell Czech Republic a.s.

Významné certifikáty pro Shell Czech Republic a.s.

Pavel_Senych_eprofilNezávislá certifikační a inspekční společnost  BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. udělila společnosti Shell Czech Republic a.s. certifikáty systému managementu kvality, bezpečnosti práce a životního prostředí podle standardů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Získání certifikátu pro dovoz, nákup, prodej, distribuci ropných produktů a speciálních chemikálií je krokem v naplňování dlouhodobé vize společnosti, která je zaměřena na budování dobrého jména společnosti Shell s pověstí jednoho z lídrů provozu čerpacích stanic, ale i úspěšného obchodníka v oblasti paliv, maziv, bitumenů a speciálních chemikálií.

Společnost Shell Czech Republic a.s. je dceřinou firmou jedné z předních energetických společností světa s vysokou zodpovědností k životnímu prostředí. Efektivně napomáhá plnění rostoucí světové poptávky po energiích způsobem, který je zodpovědný z ekonomického, ekologického a sociálního hlediska. V České republice působí již od roku 1991 v řadě oblastí včetně provozu sítě 186 čerpacích stanic.

„Považujeme certifikaci za logické vyústění naší dlouhodobé orientace na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost, ale i odpovědné podnikání, kterou potvrzují certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001,“ řekl Pavel Šenych (foto), generální ředitel Shell Czech Republic a.s. „Tento přístup nám umožňuje budovat efektivní interní procesy tak, abychom vyhověli všem legislativním požadavkům a zároveň byli schopni reagovat na měnící se požadavky trhu.“

Marcel_Skala_eprofil„Spolupráce mezi společnostmi Bureau Veritas a Shell má mnohaletou tradici, a to jak v České republice, tak i ve světě. Zodpovědný přístup k bezpečnosti práce a životnímu prostředí společně s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a produktů patří k základním pilířům globální politiky mateřské společnosti Royal Dutch Shell plc. i jejích dceřiných společností, jakou je Shell Czech Republic a.s. Jsme rádi, že se Shell rozhodl tyto závazky prokázat v České republice i prostřednictvím certifikátu od naší společnosti,“ upřesnil Marcel Skála (foto), obchodní ředitel BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.