Domů > Ostatní > Český Azlan povede Jaroslav Salva

Český Azlan povede Jaroslav Salva

Jaroslav_SalvaPraha, 27. července 2010 – Jaroslav Salva (38) se od 1. srpna 2010 stane novým ředitelem českého Azlanu. V čele jedné z divizí Tech Data Distribution nahradí Tomáše Cíglera, který se stal generálním ředitelem celé společnosti.

Jaroslav Salva (foto) přichází do Tech Data Distribution ze společnosti Ness Czech s r. o., v níž pracoval jako Microsoft Business Development Manager. Prostředí Tech Data Distribution však dobře zná z let 1998 až 2004, kdy ve společnosti působil nejprve jako MCAD Product Manager a později jako Business Unit Manager.

„Jsme rádi, že se nám podařilo Jaroslava Salvu přesvědčit k návratu do společnosti Tech Data. Věříme, že jeho mnohaleté zkušenosti v kombinaci s chutí do práce a lidským přístupem povedou k úspěšné spolupráci a spokojenosti všech stran,“ řekl k personálním změnám ve vedení Azlanu nově jmenovaný generální ředitel společnosti Tomáš Cígler.

Azlan je jednou z divizí společnosti Tech Data Distribution. Poskytuje ucelenou nabídku síťových produktů, IT bezpečnosti, kabelážních systémů, storage a serverů od předních světových výrobců jakými jsou CISCO, HP, IBM a dalších. Zajišťuje moderní způsob distribuce s přidanou hodnotou.